• Jasełka w kościele w Wojciechowie

• W dniu 6 stycznia dzieci z Przedszkola w Wojciechowie pod kierunkiem E.Żemetro, M. Hajdul wystąpiły z Jasełkami w Kościele pw. Świętego Bartłomieja Apostoła w Wojciechowie. Dzięki uprzejmości proboszcza Jana Misiurka przedstawienie odbyło się podczas mszy świętej. Świąteczny wystrój kościoła oraz dekoracje przygotowane przez wychowawczynie i personel pomocniczy przedszkola kolędy i pastorałki w wykonaniu przedszkolaków podkreśliły klimat betlejemskiej nocy. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Dziecięca  gra  była  pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła, co spotkało się z wielkim podziwem  licznie zgromadzonych. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom, parafianom, a w szczególności Rodzinom małych aktorów.

Elżbieta Żemetro, Małgorzata Hajdul