• ZAPISY DZIECI DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

• Dyrektor Zespołu Szkół  w Lubomierzu  uprzejmie informuje, że od 01 marca 2024 do  31 maja 2024 trwają zapisy dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubomierzu na rok szkolny 2024 / 2025.

Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci urodzone w 2017 r.

Rodzic /opiekun prawny/ dziecka, które ma rozpocząć naukę od dnia 1 września 2024 r. składa
            w sekretariacie szkoły kartę zgłoszenia dziecka – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły lub
            wniosek o przyjęcie dziecka – dla dzieci należących do innych obwodów szkół.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA lub WNIOSEK dostępne na stronie internetowej szkoły,  w PRZEDSZKOLU MIEJSKIM w LUBOMIERZU lub w SEKRETARIACIE SZKOLNYM

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:
            1. Dowód osobisty rodzica/opiekuna prawnego,
            2. Dokument zawierający PESEL dziecka,
            3. Czytelnie wypełniona karta zgłoszenia  lub wypełniony wniosek
            4. Akt urodzenia dziecka /oryginał, do skserowania w sekretariacie szkoły/

wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_I_klasy.pdf

karta_zgloszenia_dziecka_do_I_klasy(1).pdf

• „112 - ratuje życie”

• Uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w Wojewódzkim Konkursie „112 -ratuje życie” , którego organizatorem był Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń. Celem konkursu było rozpowszechnienie  treści  dotyczących działania  numeru alarmowego 112  oraz uwrażliwienie społeczności uczniowskiej   na udzielenie pomocy drugiemu człowiekowi. Uczniowie naszej szkoły redagowali rymowane wiesze, rozwijając w ten sposób swoje twórcze zdolności. Wśród wyróżnionych dyplomami i upominkami są uczennice : Agata Binasiewicz 5b,  Nikola Szeterlak 5b,   Lena Martyniak 4b oraz Milena Chudziak i Alicja Sztuba  z klasy 5a. Serdecznie gratulujemy!!!