• SUKCESY KARATEKÓW Z LUBOMIERZA

• 17 pucharów JKO!

Dnia 25.03.2023r. w Kole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Centralno-Północnego w Kumite i Kata OYAMA PFK. W turnieju wystartowało około 220 zawodników i zawodniczek z kilkunastu klubów OYAMA i Kyokushin.

JKO reprezentowało 23 zawodników tylko w konkurencji walki, w tym kilkoro debiutantów. Łącznie zdobyliśmy 17 pucharów:

9 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe !Bardzo dobry występ zawodników z Lubomierza 😀 BRAWO1 miejsce Katarzyna Kozłowska oraz Damian Tarnowski2 miejsce Krystian Witkowski.

Tomasz Radecki

• ZAPISY DZIECI DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUBOMIERZU

• O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Zespołu Szkół  w Lubomierzu  uprzejmie informuje, że od 01 marca 2023 do  31 marca 2023 trwają zapisy dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubomierzu na rok szkolny 2023 / 2024.

Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci urodzone w 2016 r.

Rodzic /opiekun prawny/ dziecka, które ma rozpocząć naukę od dnia 1 września 2023 r. składa
            w sekretariacie szkoły kartę zgłoszenia dziecka – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły lub
            wniosek o przyjęcie dziecka – dla dzieci należących do innych obwodów szkół.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA lub WNIOSEK dostępne na stronie internetowej szkoły,  w PRZEDSZKOLU MIEJSKIM w LUBOMIERZU lub w SEKRETARIACIE SZKOLNYM

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:
            1. Dowód osobisty rodzica/opiekuna prawnego,
            2. Dokument zawierający PESEL dziecka,