• ”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
            lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
            Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
            i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
            Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
            po prostu kocham Cię ogromnie!”
            Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas...

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy -
            to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Jak co roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubomierzu uczniowie klas 1-3 w ramach podziękowań za miłość, dobre serce i wsparcie przygotowali dla swoich kochanych Babć i Dziadków pod kierunkiem swoich wychowawczyń na poziomach klas krótki program artystyczny. Nasi mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki i grali na instrumentach muzycznych. Na Dzień Babci i Dziadka dzieci przygotowały również laurki i własnoręcznie wykonane drobne upominki.  Była to doskonała okazja do tego, aby pokazać Dziadkom i Babciom, jak cenni są dla swoich wnuków, jak mocno ich kochają i szanują. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością.

KLIKNIJ NA LINK Z FILMEM >>>>>> ŻYCZENIA DLA BABĆ I DZIADKÓW

Dyrektor wraz z całym Gronem pedagogicznym w tak uroczystym dniu jak święto Babć i Dziadków pragnie złożyć szczere i serdeczne życzenia: długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.

Babcia i Dziadek to zazwyczaj osoby, które mają duży wpływ na życie młodszych pokoleń.

Zawsze są gotowi „przychylić nam nieba”. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach nie tylko
            od święta ale każdego dnia!